Střední Evropa přelom 18. a 19. stol. - S. Maria de Bono Consilio

Olej na plátně fixovaném na dřevě, 24x20 cm. Nesignováno. Rámováno.

Střední Evropa přelom 18. a 19. stol.
64115. S. Maria de Bono Consilio
Dražba ukončena:08.09.2021 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč