Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vlevo dole Andrýsek. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1902 – 1970
Malíř autodidakt, povoláním průmyslový inženýr. Zabýval se historickou kresbou. Vytvořil sérii Úrazových plakátů pro Elektrotechnický svaz československý, vydaných ve firmě Edice umělecké reklamy Jana Zieglrose.