Štěpán Andrýsek - Rozmluva

Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vlevo dole Andrýsek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1902 – 1970
Malíř autodidakt, povoláním průmyslový inženýr. Zabýval se historickou kresbou. Vytvořil sérii Úrazových plakátů pro Elektrotechnický svaz československý, vydaných ve firmě Edice umělecké reklamy Jana Zieglrose.

110138. Rozmluva
Dražba ukončena:21.01.2024 21:01:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč