Stanislav Ulman

301156. Kůň

popis: Olej na plátně, 65x50 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.10.2019 20:05:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 02.10.2019 19:32:01 74