Stanislav Kulda - Soubor 2 prací

Olej na plátně, 66x55 a 80x59 cm. Signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Stanislav Kulda
307444. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:30.01.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč