Olej na plátně, 33x41 cm. Signováno vpravo nahoře W. F. Jäger. Rámováno.
Nejdelší strana: 53 cm
o autorovi: 1861 - 1928
Německo-český malíř, krajinář. Narozen ve Větrově u Frýdlandtu. Studoval UMPRUM ve Vídni a později AVU tamtéž. Ve studiu malířství pokračoval také v německém Dachau. Vystavoval v Čechách, Rakousku a Německu.