signováno nečitelně - Zátiší s rybami

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

signováno nečitelně
153452. Zátiší s rybami
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč