Signováno nečitelně - Slečny na plovárně

Kombinovaná technika, 37x47 cm, Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Francouzský malíř první poloviny 20.tého století

Nejdelší strana: 47 cm

Signováno nečitelně
99821. Slečny na plovárně
Dražba ukončena:30.07.2023 21:19:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč