Signováno nečitelně - Setkání

Kresba, 21x23 cm Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Pasparta pošpiněna.

Nejdelší strana: 45 cm

Signováno nečitelně
79987. Setkání
Dražba ukončena:13.07.2022 22:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč