Signováno nečitelně - Převoznice na Dunaji

Olej na kartonu, 12x20 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 33 cm

Signováno nečitelně
153754. Převoznice na Dunaji
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč