signováno nečitelně - Pohled na Velvary

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 68x89 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně
302921. Pohled na Velvary
Dražba ukončena:29.12.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.12.2019 12:59:40 2320