Signováno nečitelně - Milenci v salónku

Kresba, 40x33 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

Signováno nečitelně
74964. Milenci v salónku
Dražba ukončena:27.03.2022 20:53:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč