signováno nečitelně

304016. Lodě v přístavu

popis: Olej na kartonu, 27x33 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 14.03.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč