signováno nečitelně - Lodě v přístavu

Olej na kartonu, 27x33 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
304016. Lodě v přístavu
Dražba ukončena:14.03.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč