Signováno nečitelně - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 77x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 92 cm

Signováno nečitelně
153466. Kytice ve váze
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 08.01.2026 19:15:20 16593