signováno nečitelně - Domy u cesty

Akvarel, 22x28 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 39 cm

signováno nečitelně
116595. Domy u cesty
Dražba ukončena:02.06.2024 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.06.2024 11:12:37 11023