signováno nečitelně azbukou - Německý voják

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x26 cm. Signováno vlevo dole nečitelně azbukou. Datováno Charkov 2.5 42. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně azbukou
27931. Německý voják
Dražba ukončena:13.02.2019 22:09:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč