signatura nečitelná - Zřícenina

Olej na kartonu, 19x13 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

signatura nečitelná
27534. Zřícenina
Dražba ukončena:31.01.2019 22:40:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč