signatura nečitelná - Stromy u cesty

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 62x41 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
63539. Stromy u cesty
Dražba ukončena:25.08.2021 21:59:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč