signatura nečitelná - Pegas

Olej na plátně fixováném na kartonu, 40x35 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

signatura nečitelná
82795. Pegas
Dražba ukončena:14.08.2022 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč