signatura nečitelná - Honosná kytice ve džbáně

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
306091. Honosná kytice ve džbáně
Dražba ukončena:10.09.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč