signatura nečitelná - Busta s vázou bílých květin

Pastel, 64x49 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
303679. Busta s vázou bílých květin
Dražba ukončena:19.02.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč