signatura nečitelná - Akrobati

Nejdelší strana: 48 cm

Olej na kartonu, 48x30 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
82065. Akrobati
Dražba ukončena:24.07.2022 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.07.2022 20:30:30 8788
500 Kč 23.07.2022 13:18:59 10579