signatura  nečitelná - Zátiší s jablky a soškou ženy

Olej na kartonu. 54x76 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
303112. Zátiší s jablky a soškou ženy
Dražba ukončena:08.01.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 06.01.2020 15:23:04 6490