signatura  nečitelná - Továrny

Olej na kartonu. 36x53 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
302859. Továrny
Dražba ukončena:26.12.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.12.2019 12:50:46 2320