signatura  nečitelná - Albánské hory

Olej na plátně, 58x48 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Dílo je zasazeno do dobového dřevěného řezaného rámu.

signatura nečitelná
65360. Albánské hory
Dražba ukončena:12.09.2021 21:21:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč