Severní Afrika 19. - 20. stol. - Dýka II.

Celková délka 24 cm. Střenka z velbloudí kosti.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Severní Afrika 19. - 20. stol.
68169. Dýka II.
Dražba ukončena:10.11.2021 23:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč