různí autoři - Soubor 3 prací

1. Olej na sololitu, 33x10 cm, Nesignováno. Rám,
2. Olej na sololitu, 25x13 cm. Signováno vpravo dole Kořán. Rám.
3. Olej na sololitu, 54x69 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
303139. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:10.01.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (10.01.2020 16:09:18) 6313