různí autoři - Konvolut 7 prací

Různé techniky, od 11x40 cm do 76x55 cm. Některé signovány. 5x zaskleno, 5 rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
96942. Konvolut 7 prací
Dražba ukončena:11.06.2023 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.06.2023 20:45:39 6749
500 Kč 02.06.2023 20:51:13 6147