Rudolf Jindřich - Podolská cementárna

Kombinovaná technika, 36x49 cm. Signováno vpravo dole R. Jindřich. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1968
Narodil se v Touškově u Plzně. Studoval AVU ve Vídni a v Praze u prof. Ottenfelda. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě a drobným žánrovým výjevům, ale také grafice a restaurování.

Rudolf Jindřich
23870. Podolská cementárna
Dražba ukončena:01.11.2018 19:52:10
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč