Rastislav Michal - Polibek

Suchá jehla, 43x32 cm. Signováno vpravo dole R. Michal. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 69 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

Rastislav Michal
98906. Polibek
Dražba ukončena:16.07.2023 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč