Suchá jehla, 43x32 cm. Signováno vpravo dole R. Michal. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 69 cm
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.