pravděpodobně ruský malíř 20. stol.

304962. Odlétá

popis: Kombinovaná technika, 42x29 cm. Signováno vlevo dole nečitelně azbukou. Nerámováno.

dražba ukončena: 26.05.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč