porcelánka Míšeň - Mytologická scéna

Porcelán, výška 21 cm.  Značeno Míšeň. Konec 19. století.

porcelánka Míšeň
115469. Mytologická scéna
Dražba ukončena:29.05.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč