P.Handler, J.Balzer, J.Isabey, Springsguth - Soubor 5 grafických listů 18. a 19.stol.

Různé grafické techniky, od 31x24 cm do 7x13 cm. 2x původní rám. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

P.Handler, J.Balzer, J.Isabey, Springsguth
44413. Soubor 5 grafických listů 18. a 19.stol.
Dražba ukončena:13.05.2020 19:58:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč