Olej na kartonu, 23x30 cm. Signováno vpravo dole P. Jaroš. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1859 - 1929
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170.000 Kč.