Petr Fišárek - Soubor 2 abstrakcí

Tempery, 24x37 cm a 36x30 cm. 1x signováno vlevo dole Fišárek 97, 1x nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: 1953
Malíř

31084. Soubor 2 abstrakcí
Dražba ukončena:24.04.2019 22:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (11.04.2019 10:49:43) 5166