Petr Fišárek - Krajina

Olej na sololitu, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Fišárek 98. Olištováno.

o autorovi: 1953
Malíř

22871. Krajina
Dražba ukončena:27.09.2018 22:56:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč