Petr Fišárek

22444. Abstrakce

popis: Olej na kartonu, 70x99 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 26.09.2018 20:52:50

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 26.09.2018 20:47:50 3581