Petr Fišárek - Abstrakce

Olej na kartonu, 70x99 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

22444. Abstrakce
Dražba ukončena:26.09.2018 20:52:50
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.09.2018 20:47:50 3581