Pery Art - Christmas Bloom

Akryl a třpytky na plátně, 80x110 cm. Signováno vzadu Pery. Nerámováno.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: Umělkyně se narodila 15.6. 1994 v Austrálii, ale už delší dobu žije v České republice, kde vystudovala inženýrský obor a zároveň prošla střední školou s výtvarným zaměřením, kde maturovala z dějin umění.

"Jak maluji? Všechna má díla vychází z mých vnitřních procesů a potřeby vyjádřit svůj vnitřní prožitek a emoce. Za každým obrazem je kus příběhu prožitku duše. Obrazy se nesou v pozitivním duchu a jejich smyslem je povzbudit a potěšit. Nesou lehkou a čistou energii a emoci životního prožitku na cestě životem. Obrazy představují cestu transformace duše, životní milníky a uvědomění. V každém obrazu je ukryta “message”, se kterou se může někdo ztotožnit a může v něm probudit emoce. Pozitivní. Budu ráda, když má tvorba s vámi zarezonuje – ať už jako umělecký příběh nebo jen jako kousek klidu a krásy ve vašem prostoru."

vydraženo velký formát doporučujeme
151165. Christmas Bloom
Dražba ukončena:11.12.2025 20:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč