Lept, 19x16 cm. Signováno vpravo dole Percey Lancaster. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 40 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci