Pavlík

308237. Řeka

popis: Olej na kartonu, 28x37 cm. Signováno vpravo dole Pavlík. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 10.04.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 30.03.2021 9:59:42 1018