Olej na kartonu, 68x68 cm. Signováno vlevo dole Soukup 948. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Zezadu přípis.
o autorovi: Zdravotně hendikepovaný umělec, žije a vystavuje v Praze, vede výtvarný kroužek Arteterapie pro zdravotně postižené.