Olej na kartonu, 37x52 cm. Signováno vpravo dole Pavel Lorek 53. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 67 cm
o autorovi: 1929 – 1981
Malíř a restaurátor. Studoval na AVU v Praze u M. Holého. Věnoval se restaurování závěsných obrazů a nástěnných maleb. Jeho práce byly vystaveny na pražské výstavě Restaurátorské umění 1948 – 1988.