Pavel Bergr - Kam chodí vítr spát

Lept, 57x48 cm. Signováno vpravo dole tužkou Pavel Bergr. Autorský tisk. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno. Pasparta poškozena.

o autorovi: 1957
Akademický malíř. Studoval na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, posléze na VŠUP v Praze v ateliéru ilustrace a grafiky, dále studijní pobyt na Academia di belle arti Pietro Vannucci v italské Perugii. Věnuje se malbě, kresbě, koláži, grafice a fotografování. Pro architekturu vytvořil mnoho velkoformátových prací. Je zastoupen v soukromých sbírkách v tuzemsku i po celém světě.

62982. Kam chodí vítr spát
Dražba ukončena:12.08.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 11.08.2021 16:00:22 2559