Paul Gaugin - Soyez amoureuses, vous seres heureuses

Dřevoryt, 18x30 cm. Nesignováno. Vlevo dole slepotiskové razítko. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1848 – 1903
Francouzský postimpresionistický malíř.

42983. Soyez amoureuses, vous seres heureuses
Dražba ukončena:15.04.2020 21:22:34
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 800 Kč