Litografie, 18x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku P. Gaugin. Rám, sklo. Pozn.: Tištěno společností D and P, r. 1997. Přiložen certifikát.
o autorovi: 1848 – 1903 Francouzský postimpresionistický malíř.