Pablo Picasso - Jacqueline

Litografie, 30x23 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Picasso. Volný list.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

60276. Jacqueline
Dražba ukončena:16.06.2021 19:44:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč