Pablo Picasso

60276. Jacqueline

popis: Litografie, 30x23 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Picasso. Volný list.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 16.06.2021 19:44:22

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč