P. Wilmering - Přístavní městečko

Olej na překližce. 17x23 cm. Signováno vpravo dole P. Wilmering. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

P. Wilmering
46641. Přístavní městečko
Dražba ukončena:25.06.2020 22:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč