Ottohans Beier - Himmelswiege

6 barevných litografií v deskách, 21x16, Signováno vpravo dole O.M. Beier.
Pozn.: Tři litografie chybí.

11243. Himmelswiege
Dražba ukončena:14.06.2017 21:57:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:500 Kč