Otis Novák - Nad údolím Masníku

Detail položky

Detail položky

Tempera. 54x67cm. Signováno vpravo dole Otis. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

vydraženo
Otis Novák
303482. Nad údolím Masníku
Dražba ukončena:04.02.2020 20:16:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
800 Kč 04.02.2020 20:11:39 6650
700 Kč 04.02.2020 20:07:57 219