Otakar Strýhal - Konvolut 11 olejomaleb

Olejomalby, od 10x10 cm do 33x70 cm. Monogramovány S. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - ?
Malíř. Vzdělával se soukromě u V. Beneše, L. Kuby a J. Slavíčka. Působil v Plzni, kde také vystavoval se Sdružením západočeských výtvarných umělců. Věnoval se krajinomalbě i figurálním tématům. Jeho soubor 24 obrazů českých hradů vystavovalo v zahraničí Art centrum.

66953. Konvolut 11 olejomaleb
Dražba ukončena:03.10.2021 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč