Otakar Strýhal - Konvolut 6 obrazů

Olejomalby, od 18x47 cm do 19x70 cm. Všechny monogramovány S. 5x rámováno, 1x nerámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - ?
Malíř. Vzdělával se soukromě u V. Beneše, L. Kuby a J. Slavíčka. Působil v Plzni, kde také vystavoval se Sdružením západočeských výtvarných umělců. Věnoval se krajinomalbě i figurálním tématům. Jeho soubor 24 obrazů českých hradů vystavovalo v zahraničí Art centrum.

66440. Konvolut 6 obrazů
Dražba ukončena:26.09.2021 21:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč